,

ELİF Güveloğlu kimdir ?

Uzman Doktor Elif Güveloğlu
ELİF Güveloğlu kimdir ?9 Ocak 1971 de Osmaniye Kadirli'de doğdu. İlk okulu Ankara ve Adana'da okudu. Orta okul ve liseyi Özel Adana Koleji'nde okuyup mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek 1997'de Tıp Doktoru oldu ve çeşitli devlet ve özel sağlık merkezlerinde pratisyen doktor olarak çalıştı.

Hastalıkların tanısını belirleyen bir bilim dalı olan Patoloji uzmanlığını tercih etti ve 4,5 yıllık ihtisas eğitimden sonra 2006 yılında yine ÇÜTF de patoloji uzmanlığını bitirerek "Patolog Doktor" unvanı aldı.


Bitkisel ilaçlar konusunda eğitim için çeşitli üniversitelerin düzenlediği FİTOTERAPİ kurs ve kongrelerine katılmış ve bu konuda çeşitli sertifikalar almıştır. Yedi Tepe Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi'nde Fitoterapi yüksek lisansına devam etmektedir.

Uzman Doktor Elif Güveloğlu

Elif GüveloğluBitkisel ilaç tedavilerini Türkiye'de bilinçli şekilde mutlaka konunun uzmanı doktorlarca yapılması gerektiğini savunmaktadır ve reçetelerine gerektiğinde tedavi amaçlı olarak yasal satılabilen tıbbi bitkiler ve bitki özleri de yazmaktadır.

Bitkilerin şifa amaçlı kullanımında da, tıpkı diğer tıbbi ilaçlarda olduğu gibi hekim tavsiye ve takibinin şart olduğunu, bitkisel ilaçların yanlış ve bilinçsiz kullanıldığında hastanın zarar göreceğini savunmaktadır.

Tıp Diploması, Uzmanlık Belgesi, Kongre Belgeleri ve Kurs Sertifikaları

* Tıp Diploması
* Hipokrat Yemini
* Hipokrat Yemini Belgesi
* Patoloji İhtisas Belgesi
* Genç Araştırmacı Başarı Belgesi
* Ege Tıp Fakültesi Fitoterapi Kursu Belgesi
* Yeditepe Üniversitesi Etnobotani Kongresi
* Cilt patolojisi belgesi
* Kanser Patolojisi Kongresi
* Kemik İliği Patolojisi
* Prostat Patolojisi Belgesi
* Over Tümörleri Kursu
* Sito Patoloji Kursu Belgesi
* Sivas Patoloji Kongresi
* Zonguldak Patoloji Kongresi

UzmanLar

Dr. Ömer Coşkun
Dr. ENDER Saraç
Prof. Dr. AHMET Maranki
Prof. Dr. İBRAHİM Saraçoğlu
Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı SUNA Dumankaya
Dr. SELAHATTİN Dönmez
Herbalist H. LEYLA Çabuk
Op. Dr. FERİDUN Kunak
Uzm. Dr. ELİF Güveloğlu